Náš příběh

Příběh české značky Ma-Tata

Unsere storyJsme malá rodinná firma zabývající se výrobou praktických doplňků pro děti, maminky a kočárky. Jsme Ma-Tata.

Jak praví francouzské přísloví „Za vším hledej ženu“, náš příběh nebude jiný, začal se psát v roce 2015 s narozením prvního dítěte. Pracovala jsem do té doby v korporátní firmě a byla zvyklá na častý kontakt s lidmi. Každá prvorodička jistě zažila, jak je zpočátku těžké zvykat si na novou roli mámy a určitou formu „izolace“ od společnosti, proto jsem tehdy pochopila, že pokud má být spokojené dítě, musí být spokojená především máma. Na Vánoce jsem pod stromečkem obdržela šicí stroj, což jsem brala jako výzvu.  Rozhodla jsem se, že začnu šít pro maminky cenově dostupné doplňky na kočárky. Nikdo mé rozhodnutí tehdy nebral příliš vážně ani mě v mé dlouhé cestě nepodporoval.

Každá cesta má však svůj cíl, proto se časem do naší firmy přidaly další mámy – švadlenky. Výrobky jsme testovali na mých dětech Tomáškovi, později Emmičce a díky nim jsme vše vyladili do posledního detailu.

Ma-Tata byla a je mé třetí dítě, proto po rodičovské dovolené jsem stála před rozhodnutím, zda budu pokračovat v kariéře anebo se budu věnovat Ma-Tatě, která mě naplňovala. Rozhodla jsem se pro druhou variantu a začala jsem se naplno věnovat podnikání a firmu rozvíjet.

Šijeme srdcem a na míruma-tata-004_53321669430_o

Specializujeme se na zakázkové šití doplňků do kočárků. Vyrábíme fusaky, nánožníky, nepadací deky, rukávníky, tašky, podložky do kočárků, polohování nožiček, na které máme užitný vzor a mnoho dalšího. To vše si můžete zkombinovat tak, aby byl Váš kočárek naprosto dokonalý a výjimečný.

V naší nabídce jsou neodmyslitelnou součástí také potahy na madlo a rukojeť kočárku z pravé kůže, které Vám rádi ušijeme na míru přesně na Váš typ kočárku.

Precizní zpracování

Každý výrobek šije jen jedna švadlenka, čímž je zaručeno precizní zpracování samotného výrobku. Šijeme výrobky exkluzivní kvality.

Výroba v Opavě

Vybudovali jsme vlastní šicí dílnu v Opavě, městě s historií výroby šicích strojů Minerva. Veškerá produkcema-tata-093_53321201541_o probíhá pod jednou střechou, což nám umožňuje hlídat kvalitu výrobku, která je pro nás vždy na prvním místě.

Široký sortiment

Myslíme také na maminky, šijeme ekologické odličovací tampony, prsní vložky a látkové hygienické vložky. Naleznete u nás nabídku nosítek anglické značky Caboo a německé Manducy. Zaměřujeme se také na výrobky šetrné k životnímu prostředí, např. kvalitní skleněné láhve Lifefactory amerického výrobce Thermos, oblečení z biobavlny a merina finské značky ManyMonths a kompletní výbavu pro plavání, koupání a přebalování anglické značky Pop-in.

Individuální přístup

Hlavní předností naší firmy je individuální přístup, sami si můžete vybrat ze spousty krásných vzorů a odlišit se tak od ostatních kočárků.  Pokud si nevíte rady, můžete se na nás obrátit, rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme.

Našim cílem je spokojený zákazník, jak malý, tak velký :-)