Látkové vložky

Látkové vložky z biobavlny s certifikací GOTS jsou nejzdravější ochranou nejen při menstruaci, po porodu, lehké inkontinenci, ale i bakteriální či kvasinkové infekci.

Jsou totiž mnohem savější, prodyšnější a šetrnější k vašemu tělu a životnímu prostředí než běžné jednorázové vložky, vydrží Vám mnoho let a snížíte množství vyprodukovaného odpadu.

V naší nabídce naleznete různé velikosti látkových vložek:

  • Slipové vložky Mini - jsou vhodné pro dny slabší menstruace a lehkou inkontinenci. Jsou určeny také pro každodenní použití jako intimka, neboť jsou vysoce prodyšné a komfortní
  • Denní vložky Midi - jsou určeny pro dny normální až silnější menstruace. Výborně slouží také jako inkontinenční vložky pro lehkou až střední inkontinenci 
  • Noční/poporodní vložky Maxi - pro dny silnější menstruace. Díky prodloužené délce 28 cm a unikátnímu střihu poskytují spolehlivou ochranu nejen v noci, ale také jako poporodní vložky v období šestinedělí a inkontinenční vložky.
  • Noční/poporodní vložky Maxi plus - pro dny silnější menstruace. Díky prodloužené délce 34 cm  a unikátnímu střihu poskytují spolehlivou ochranu nejen v noci, ale také jako poporodní vložky v období šestinedělí a inkontinenční vložky. Vložky jsou vysoce prodyšné a komfortní.

Můžete si také vyzkoušet všechny velikosti vložek a zjistit, která Vám bude nejvíce vyhovovat v našem startovacím balíčku dámských hygienických vložek.

Pokud používáte menstruační kalhotky a potřebujete si pojistit ochranu během Vašich nejsilnějších dnů, doporučujeme vyzkoušet naše vkládací prodyšné a vysoce absorbční boostry.

Booster můžet použít také v kombinaci s látkovými vložkami:

  • Denní vložky Midi s boostrem - pro zvýšenou ochranu během silnější menstruace a při použití v noci. Booster umožňuje rychlou výměnu pro dokonalý pocit čistoty během dne.

Nejprodávanější

68 položek celkem
Nahoru
Další produkty