Lidé v Ma-Tata

Náš tým tvoří výjimeční lidé

Šijeme pro Vás s láskou krásné a praktické doplňky pro děti, maminky a kočárky. Sídlíme v historickém centru Opavy, kde se inspirujeme krásou a tradicí našeho kraje. Zajímá Vás, kdo tvoří nedílnou součást naší firmy? Pojďme se společně seznámit.

Šárka šéfová

fotka-zaobl-rohyNaše šéfová a máma dvou malých dětí v jedné osobě, plná různých nápadů, inspirující a intuitivní. Má na starosti komunikaci s obchodními partnery, ekonomické záležitosti, plánuje a organizuje práci všeho druhu.
Od malička ráda pluje proti proudu a někdy je těžké s ní udržet krok. Zkušenosti z korporátního prostředí ji naučily, jak důležité je dělat práci, která ji baví, a být přínosem pro firmu. Tyto hodnoty se snaží předávat ostatním. Ve volném čase se věnuje cestování, józe a ráda se pouští do nových výzev, které ji posouvají dál.

Kristýna – zákaznický servis

uvitaci-email-14Kristýnka pečuje o naše zákazníky, zpracovává objednávky a zajišťuje, aby každý balíček dorazil tam, kam má. Příležitostně fotí naše výrobky, které následně vkládá na e-shop.
Zaručeně ji poznáte podle toho, že jezdí do práce za každého počasí (nejlépe v dlouhé sukni) na svém retro kole. Kristýna je ženou s velkým Ž, má ráda orientální tanec, cestování a miluje své 2 děti. 

ŠICÍ DÍLNARuční výroba (2)

Jana – mistrová v šicí dílně

uvitaci-email-18

Janička byla impulsem pro založení naší šicí dílny v Opavě, nebála se opustit stabilní zaměstnání a šla do toho s námi!
Jana je mistrovou v šicí dílně, má na starosti její chod a stará se o to, aby měly švadlenky co šít. Sama hodně stříhá a ráda šije organizéry na kočárek.
Ve volném čase čte knížky, zajímá se o historii, tvoří macramé a pečuje o svou zahrádku.
Je milující mámou dvou již dospělých dětí.

Radka – švadlenka, specializace kožené potahy

uvitaci-email-16

Naše nejupovídanější švadlenka. Vše okolo technických záležitostí a požární bezpečnosti máme díky ní v malíčku, neboť Radka je dobrovolnou hasičkou a technicky zdatnou ženou.
Kožené potahy, které si u nás objednáte, pro Vás ušila právě Radka.
Miluje své 3 děti, vede kurzy šití a dobrovolné hasiče v Milostovicích.

 

Ivana – švadlenka, specializace látkové vložky

uvitaci-email-17Ivanka je naše nejšmrncovnější švadlenka. Málokdo by jí hádal, že je již v důchodu. Má s námi trpělivost a proto nám stále pomáhá.
Šije ty nejpreciznější vložky a odličovací tamponky, které si umíte představit. Žádný steh ji neuteče.
Ivanka miluje Luhačovice a užívá si svého prvního vnoučete. 

Pavla – švadlenka, specializace polohování nožiček

fotka-zaobl-rohy-chybejiciRozhodnutí zaměstnat Pavlínku padlo během prvních pár minut, ačkoliv jsme zrovna žádnou další švadlenku nepotřebovali. Je přesná a precizní, jedna z posledního švadlenek svého druhu.
Pavla se specializuje na polohování nožiček do kočárků.
Miluje svá vnoučata, ve volném čase šije pro své blízké, renovuje s partnerem dům a zajišťuje celé firmě celoroční přísun domácích vajíček, za což jí patří velké díky.

 

Naše firma by nemohla fungovat bez spousty dalších lidí, s kterými spolupracujeme a to především:

Martin – IT podpora

Martin je partner naší šéfové a zároveň náš firemní ajťák.
Stará se prakticky o vše, na co dovednosti našich holek nestačí - od opravy počítače, nefunkční techniku až po správu našich reklam.
Má rád klid, motorku, psa a občas i své děti. :-)

Katka - grafika

Katka má na starosti grafiku naší firmy – krásná firemní loga a mnoho dalšího jsou její práce.
Je mladá, kreativní a má obrovský talent. Zcela jistě o ní ještě uslyšíte.
Kačka studuje ve Švédsku grafiku a ve volných chvílích pro nás připravuje grafické návrhy obalů našich výrobků a další propagační materiály.

Tereza - newslettery

Tereza nám pomáhá v oblasti sociálních sítí, vděčíme jí za úžasné a kreativní newslettery a za to, že do toho šla s námi.
Terka je mladá, krásná a skromná žena, je především mámou dvouletého chlapečka, miluje jógu - zacvičit si s ní můžete v Praze nebo v Ostravě.

Dále jsme vděčni za spolupráci s dalšími lidmi, kteří jsou naladění na stejnou vlnu jako my, především Katce E. za pravidelnou dávku přátelských rad ohledně sociálních sítí, Lukášovi M. za pomoc při prodeji našich výrobků a Terce H. za kurzy angličtiny, které nás baví.

Ilustrace-09