Stříška Valco Snap 4

1 440 Kč 1 790 Kč od 1 440 Kč 1 190 Kč bez DPH 1 479 Kč bez DPH od 1 190 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Vzor látky
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pokud máte stříšku kočárku vyšisovanou od slunce nebo už se Vám zkrátka příliš nelíbí, náhradní stříška je pro Vás řešením, díky kterému budete mít doma výjimečný kočárek, který neuvidíte všude kolem sebe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud máte stříšku od kočárku vyšisovanou od slunce nebo už se Vám zkrátka příliš nelíbí, náhradní stříška je pro Vás řešením, díky kterému budete mít doma výjimečný kočárek, který neuvidíte všude kolem sebe.

Stříška/boudička ke kočárku Valco Snap 4 je stejně jako její originál prodlužovací pomocí zipu, docílíte tím ochrany dítěte před sluncem či nepříznivým počasím.

Stříšku vyrábíme z nepromokavé kočárkoviny v základní a rozšířené verzi.

Základní verze je vyrobena z jedné vrstvy kočárkoviny, bez okénka.

Rozšířená verze je propracovanější oproti originální verze stříšky, šijeme ji s okénkem a také s podšívkou z vnitřní strany stříšky z kočárkoviny (z vlastních zkušeností doporučujeme vzhledem k tomu, že starší dítka rády patlají jídlo kolem sebe, kočárkovina je praktická na údržbu).

Rádi Vám ušijeme celý set na kočárek v jednom designu – obal na rukojeť kočárku, podložku ke kočárku, nánožník, rukávník, chrániče na pásy, polohování nožiček či tašku ke kočárku aj.

Materiál:

100 % PES, HF úprava (nepromokavá kočárkovina s hydrofóbní úpravou)

Používáme velmi kvalitní látky a materiály. Produkt může obsahovat malé části (např. druky), proto nenechávejte dítě s výrobkem bez dospělého dozoru. Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Kontaktuje nás pro aktuální vzorník látek, případně můžete vybírat na www.gabinka.cz (sekce kočárkovina).

Máte-li jakýkoliv dotaz, obraťte se na nás, poskytneme Vám poradenství, abyste správně zvolili praktické doplňky pro svůj kočárek.

Výběr konkrétního vzoru látky uveďte v třetím kroku objednávky (poznámka pro obchodníka), případně do e-mailu.