Stříška Baby Jogger Summit X3

Značka: Ma-tata.cz
2 390 Kč –21 %
Stříška Baby Jogger Summit X3 (7)
2 390 Kč –21 % 1 890 Kč
Na objednávku
Vzor látky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pokud máte stříšku kočárku vyšisovanou od slunce nebo už se Vám zkrátka příliš nelíbí, náhradní stříška je pro Vás řešením, díky kterému budete mít doma výjimečný kočárek, který neuvidíte všude kolem sebe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stříška (boudička) na kočárek Baby Jogger Summit X3 je stejně jako její originál vyrobena z kvalitní nepromokavé kočárkoviny, která je použita z vnitřní i vnější strany. Pouze varianta, která je skladem (ptáčci a květinky) je ušita z jedné vrstvy kvalitní a pevné kočárkoviny, má jedno stredové okénko bez bočních okének.

Stříška má dvě středová okénka, přes která vidíte na dítě a dvě boční větrací okénka (přichycení standardní jako u originálu na suchý zip a podlouhlé knoflíky). Tvaru boudičky je docíleno pomocí kostic, které jsou všity do boudičky.

Rádi Vám ušijeme celý set na kočárek v jednom designu – polohování nožiček, obal na madlo kočárku u dítěte, podložku ke kočárku, nánožník, rukávník, chrániče na pásy či jiné.

Materiál:

100 % PES, HF úprava (nepromokavá kočárkovina s hydrofobní úpravou).

Používáme velmi kvalitní látky a materiály. Produkt může obsahovat malé části (např. druky), proto nenechávejte dítě s výrobkem bez dospělého dozoru. Produkt není vhodný pro děti do 3 let.

Kontaktuje nás pro aktuální vzorník látek, případně můžete vybírat na www.gabinka.cz (sekce kočárkovina).

Máte-li jakýkoliv dotaz, obraťte se na nás, poskytneme Vám poradenství, abyste správně zvolili praktické doplňky pro svůj kočárek.

Výběr konkrétního vzoru látky uveďte v třetím kroku objednávky (poznámka pro obchodníka), případně do e-mailu.