Dětské pleny Dada

Dětské plenky Dada jsou vyráběné v ČR, určené pro polský trh. Tyto plenky jsou velmi vyhledávané českými maminkami především pro svou vyhlášenou kvalitu ale i velmi příznivou cenu, která je mnohdy o polovinu levnější oproti ostatním konkurenčním plenám.

Plenky Dada svou kvalitou často převyšují kvalitu nejznámějších značek plen, nenaleznete je však v žádné reklamě, tu totiž nepotřebují a díky tomu jsou dostupné všem maminkám a nezatíží tolik rodinný rozpočet. Maminky přece vědí, co je pro rodinu a pro dítě nejlepší.

Plenky jsou vyrobeny z prodyšných a dermatologicky testovaných materiálů, které zajistí Vašemu dítěti dostatek pohodlí. Plenky Extra Care jsou vybavené identifikátorem vlhkosti, který včas upozorní na nutnost její výměny. Pleny Dada mají zapínání na suchý zip s pružnými boky, které neomezují pohyb dítěte.

Plenky DADA jsou dostupné ve dvou verzích, Extra soft nebo ve verzi Extra Care. Rozdíl mezi plenami je nepatrný, Extra Soft jsou o trochu tenčí, výrobcem doporučovány na nošení přes den, přičmž se nemusíte bát, že by pleny protekly.

Plenky Dada jsou pozitivně hodnoceny nejen samotnými maminkami, ale i Ústavem péče o matku a dítě.

 
79
189179189

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem